23.1.2022

Průvodce Prahou

Nezařazené

Je mnoho důvodů, proč se podívat po správném průvodci, pokud navštívíte cizí zemi. Tyto osoby fungují po celém světě a tak není divu, že i u nás naleznete odpovídající osobu k zahraničnímu zájezdu. Například pro turistickou skupinu z Polska, se skvěle hodí Praga przewodnik Michal Vrkoč.

  • Narodil se v Praze, tudíž ji dokonale zná.
  • Umí mluvit nejen perfektně polsky, ale samozřejmě i dalšími jazyky, čímž rovněž může posloužit i jiným zahraničním zájezdům.
  • Svoji skupinku provede podle přání různými trasami, kde se jim podle potřeby věnuje i 6 hodin, záleží na trase a programu.
  • Pro své svěřence připraví program a to nejen návštěvu zajímavých historických míst, ale rovněž i prostorů, kde se dobře vaří nebo kde skutečně skvěle chutná naše pivo.
  • Odborný výklad a výstavy lze doplnit i o vstupy na zajímavá místa, která jsou pro Prahu výjimečná.

Procházka Prahou s tím nejlepším průvodcem

Na průkazu lze ověřit, že Praga przewodnik Michal Vrkoč má odpovídající licenci a nechybí mu rovněž perfektní reference. Má srdce na pravém místě a procházka Prahou se tak stane skvělým zážitkem. Doporučí jen ověřená místa, která jsou dobře dostupná a prohlídku zpestří zastávkou na jídlo, kávu nebo čaj. Případně může nabídnout i jiné možnosti poznání Prahy, záleží skutečně na domluvě.